Close

Způsoby platby

Vaši objednávku můžete zaplatit následujícími způsoby:

1. PayPal

PayPal je digitální peněženka umožňující platit na internetu jen pomocí e-mailu a hesla, které jednoduše zadáte, potvrdíte částku a nákup je hotový. Pokud nemáte PayPal účet, je potřeba si ho nejdřív založit na stránkách www.paypal.com.

2. Platba přes platební bránu ComGate

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Pokud vám platba kartou nefunguje, nejčastěji to bývá z důvodu nastavení karty (neumožňuje platbu na internetu nebo jste překročili limit) – zkontrolujte si prosím nastavení ve svém internetovém bankovnictví nebo kontaktujte svou banku.

Jaké jsou výhody platby kartou prostřednictvím ComGate?

  • – rychlost platby – na rozdíl od platby bankovním převodem není potřeba čekat 1-3 dny
  • – v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít žádnou hotovost
  • – údaje ze své platební karty zadáváte v zabezpečeném bankovním rozhraní

3. Platba předem bankovním převodem

Platba klasickým bankovním převodem. Po odeslání objednávky se na stránce vygenerují údaje pro platbu, variabilní symbol je číslo objednávky. Ihned po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno. Zboží je expedováno pouze po připsání platby. Při platbě v EUR je převodní kurz 1 EUR = 25,5 CZK.

Naše bankovní spojení

  • Banka: FIO Banka
  • Číslo účtu: 2500682131/2010
  • IBAN: CZ5820100000002500682131