Nákupní košík

Využijte funkci „Odložená platba“ – nakupte hned, zaplaťte později.

 

O nás

Jsme mladá startupová značka Startes®, která přináší na trh unikátní kolagenní peptidy bez zbytečných chemických přísad a ochucovadel. Díky našemu malému týmu můžeme přinést tuto kvalitu i za rozumnou cenu. Jedním z našich produktů je patentovaný kolagenní peptid FORTIGEL®, který v klinických studiích prokázal výborné účinky na klouby a chrupavky. Na český i slovenský trh přinášíme tento produkt v nejsilnější denní dávce a jak jsme již výše zmínili, také bez jakýchkoli přidaných látek.

Startes® Gabriela Repková - zakladatelka
Zakladatelka značky

Gabriela Repková, MS

Již od útlého mládí se aktivně věnuji pohybu a péči o své tělo. Od té doby jsem vyzkoušela již mnoho sportů. S přibývajícím věkem jsem však pociťovala, že má regenerace se zhoršila, a navíc po třicítce jsem začala vnímat i proces stárnutí. Díky několikaletému životu v Koreji jsem měla možnost najít odpověď na moje problémy. Správnou odpovědí byl kvalitní kolagen. Po návratu do Evropy, jsem však měla problém najít produkt s kvalitním kolagenem, který by odpovídal mým podmínkám. A tak se zrodil Startes – startup, který si za svůj cíl dává přinést na trh kvalitní suplementy a doplňky výživy, jejichž účinky jsou ověřené studiemi. Zároveň chceme přinášet výrobky, které nebudou plné chemických stabilizátorů a ochucovadel.

Startes® David Káninský - spoluzakladatel
Spoluzakladatel

David Káninský

S Gabrielou máme společné koníčky, kterými jsou péče o zdraví, pohyb a sport. Zároveň se snažíme dbát na správnou stravu a vhodnou suplementaci. Oběma nám však na trhu chyběl produkt, se kterým bychom byli 100% spokojeni. Spojili jsme tedy své síly a založili značku Startes®. Chceme vám tak přinést to, co nám samotným dříve chybělo – jsou to produkty kolagenu v unikátní peptidové formě bez jakýchkoliv jiných zbytečných přidaných látek. Naše produkty mohu s klidným svědomím doporučit, jelikož je sám dlouhodobě užívám a výrazně mi pomohly při rekonvalescenci zraněného ramenního kloubu. Věřím, že i vám naše produkty pomohou k lepšímu zdraví a mladistvému vzhledu.

Certifikace Státního zdravotního ústavu v Praze

Certifikáty o zdravotní bezpečnosti - STARTES