O nás

Jsme mladá startupová značka Startes®, která přináší na trh unikátní řadu kolagenních peptidů. V naší nabídce najdete patentované nízkomolekulární peptidy na krásu a mladistvý vzhled, na klouby a chrupavky bojující proti progresivní degeneraci kloubů a také na šlachy a vazy, které urychlují regeneraci, předchází zraněním a posilují vazy a šlachy. Kolagenní peptidy značky Startes® prokázaly v klinických studiích výborné účinky (viz otázky a odpovědi v kolonce “Jaké jsou výsledky studií?”). Na český i slovenský trh přinášíme tyto kolageny bez jakýchkoli přidaných látek a konzervantů. Naším cílem a vizí je doručit zákazníkům kvalitní produkt, který přinese viditelné a citelné zlepšení. Poznejte s námi sílu kolagenních peptidů v jejich přirozené formě, bez chuti, zápachu, konzervantů a sladidel.

Startes® Gabriela Repková - zakladatelka
Zakladatelka značky

Gabriela Repková, MS

Již od útlého mládí se aktivně věnuji pohybu a péči o své tělo. Od té doby jsem vyzkoušela již mnoho sportů. S přibývajícím věkem jsem však pociťovala, že má regenerace se zhoršila, a navíc po třicátém roku života jsem začala vnímat i proces stárnutí. Během svého pobytu v Koreji jsem však našla odpověď na své problémy. A tou byl kvalitní kolagen. V Jižní Koreji jsem strávila několik let svého života. Díky tomu jsem pronikla do tajů tamní kuchyně a poodhalilo se mi tajemství dlouhodobého mládí a aktivního života Korejců. Byla jím strava bohatá na kolagen a látky, které stimulují produkci kolagenu v těle. Po návratu domů jsem si uvědomila, že u nás v Evropě je kolagen naopak ve stravě nedostatečně zastoupený. Chtěla jsem co možná nejvíce účinný kolagen v přírodní formě, bez sladidel a ochucovadel ale také zároveň za příznivou cenu. A tak se zrodil Startes® – inovativní startup, který si klade za cíl přinést na trh vysokokvalitní doplňky stravy a doplňky výživy, jejichž účinky jsou doloženy studiemi. Zároveň se snažíme přinášet výrobky, které neobsahují chemické stabilizátory a umělá ochucovadla.

Startes® David Káninský - spoluzakladatel
Spoluzakladatel

David Káninský

S Gabrielou máme společné koníčky, kterými jsou péče o zdraví, pohyb a sport. Oba se snažíme dbát na správnou stravu i vhodnou suplementaci. Naším cílem nebylo přinést na trh pouze další “produkt z mnoha” ale přinést změnu, která má smysl. Spojili jsme tedy své síly a založili značku Startes®. Přinášíme vám výborně rozpustný čistý kolagen v té nejmenší molekulové hmotnosti. Bez konzervantů. Bez sladidel. Bez zápachu. Můžeme si jej přidat do jogurtů, různých kaší či horkého čaje a to bez změny příchutě. Sám dlouhodobě užívám kolagen Startes® na klouby a chrupavky a mohu jej s klidným svědomím doporučit, jelikož mi výrazně pomohl při rekonvalescenci zraněného ramenního kloubu. Věřím, že i vám naše produkty pomohou k lepšímu zdraví a mladistvému vzhledu.

Certifikace Státního zdravotního ústavu v Praze
TARTES