O nás

Jsme mladá startupová značka Startes®, která přináší na trh unikátní kolagenní peptidy. V naší nabídce najdete patentovaný nízkomolekulární peptid na krásu a mladistvý vzhled a také nízkomolekulární peptid na klouby a chrupavky bojující proti progresivní degeneraci kloubů. Oba produkty prokázaly v klinických studiích výborné účinky (viz otázky a odpovědi v kolonce “Jaké jsou výsledky studií?”). Na český i slovenský trh přinášíme tyto kolageny bez jakýchkoli přidaných látek a konzervantů. Naším cílem a vizí je doručit zákazníkům kvalitní produkt, který přinese viditelné a citelné zlepšení. Poznejte s námi sílu kolagenních peptidů v jejich přirozené formě, bez chuti, zápachu, konzervantů a sladidel.

Startes® Gabriela Repková - zakladatelka
Zakladatelka značky

Gabriela Repková, MS

Již od útlého mládí se aktivně věnuji pohybu a péči o své tělo. Od té doby jsem vyzkoušela již mnoho sportů. S přibývajícím věkem jsem však pociťovala, že má regenerace se zhoršila, a navíc po třicátém roku života jsem začala vnímat i proces stárnutí. Díky několikaletému životu v Koreji jsem měla možnost najít odpověď na moje problémy. Správnou odpovědí byl kvalitní kolagen. Po návratu do Evropy jsem však měla problém najít produkt s kvalitním kolagenem, který by odpovídal mým podmínkám. A tak se zrodil Startes® – startup, který si za svůj cíl dává přinést na trh kvalitní suplementy a doplňky výživy, jejichž účinky jsou ověřené studiemi. Zároveň chceme přinášet výrobky, které nebudou plné chemických stabilizátorů a ochucovadel.

Startes® David Káninský - spoluzakladatel
Spoluzakladatel

David Káninský

S Gabrielou máme společné koníčky, kterými jsou péče o zdraví, pohyb a sport. Oba se snažíme dbát na správnou stravu i vhodnou suplementaci. Naším cílem nebylo přinést na trh pouze další “produkt z mnoha” ale přinést změnu, která má smysl. Spojili jsme tedy své síly a založili značku Startes®. Přinášíme vám výborně rozpustný čistý kolagen v té nejmenší molekulové hmotnosti. Bez konzervantů. Bez sladidel. Bez zápachu. Můžeme si jej přidat do jogurtů, různých kaší či horkého čaje a to bez změny příchutě. Sám dlouhodobě užívám kolagen Startes® na klouby a chrupavky a mohu jej s klidným svědomím doporučit, jelikož mi výrazně pomohl při rekonvalescenci zraněného ramenního kloubu. Věřím, že i vám naše produkty pomohou k lepšímu zdraví a mladistvému vzhledu.

Certifikace Státního zdravotního ústavu v Praze

Certifikáty o zdravotní bezpečnosti - STARTES